spot_img
Wednesday, September 27, 2023
HomeRampa TVTydzień w Minutę (odcinek 34) "Jak Ania straciła głos"

Tydzień w Minutę (odcinek 34) “Jak Ania straciła głos”

-

Witamy Was w 34. odcinku programu Tydzień w Minutę. Jak zwykle nie udało nam się przekazać Państwu informacji w 60 sekund, ale nie poddajemy się i na pewno któregoś dnia nam się to uda:) Póki co zapraszamy Was do obejrzenia programu, w którym oczywiście przekazujemy wam najważniejsze wiadomości minionego tygodnia. Zaczynamy od Bazyliki mariackiej w Gdańsku, gdzie odbył się pogrzeb “Inki” i “Zagończyka”. Podczas pogrzebu obecny był prezydent Polski Andrzej Duda. Jednak to nie on wzbudził najwięcej kontrowersji i oburzenia.

Wiele emocji wzbudziła także manifestacja na Maspeth w związku z planami przebudowy hotelu w przytułek dla bezdomnych. Czy zdanie mieszkańców będzie brane pod uwagę? W programie powiemy także o turnieju piłkarskim, który odbył się w New Jersey. Jakie drużyny brały udział w turnieju? Kto zwyciężył?

Rozpoczęło się US Open, czyli największe tenisowe wydarzenie roku. Trzymamy kciuki za Agnieszkę Radwańską.

Dodatkowo, pożegnaliśmy lato z kowbojami – Polonia świętowała podczas festiwalu na Maspeth,a juz niedługo spotkamy się ponownie w Amerykańskiej Częstochowie. Kto z Was będzie obecny ?

W kulisach programu oczywiście dużo smiechu i zagadka! Nasza reporterka Ania straciła głos. Zgadnij jaki był tego powód. Dajemy was trzy opcje do wyboru, w komentarzach możecie pisać, która odpowiedź jest poprawna. Oto możliwe opcje: a) zwyczajnie straciła głos b) uczyła dzieci tańca na obozie c) imprezowała

Zapraszamy do obejrzenia i do zobaczenia już za tydzień.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,873FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts