spot_img
Sunday, December 10, 2023
HomeNew JerseyGreen Secret - pełny występ w koncercie dla Ukrainy

Green Secret – pełny występ w koncercie dla Ukrainy

-

Zespół Green Secret z Nowego Jorku wystąpił w koncercie zorganizowanym przez miasto Point Pleasant w New Jersey, z którego dochód przeznaczony zostanie na pomoc uchodźcom z Ukrainy. Green Secret, w którego skład wchodzą artyści polskiego pochodzenia, zaprezentował swój oryginalny materiał, ale również, cover utworu Krakowski Spleen. Wokalistka zespołu Anna Matlewska, powiedziała, że wykonywane utwory dedykuje dotkniętym wojną – muzycy wzięli udział w koncercie, aby wesprzeć dobry cel, oraz okazać swoją solidarność z uchodźcami.

Koncert odbył się w wyprzedanej sali Jenks Club, 10 kwietnia. W koncercie wzięło udział 1800 osób. Jak powiedział burmistrz miasta Point Pleasant, Paul M. Kanitra, organizując koncert, miał on cel aby zebrać 200,000 dolarów – cel ten został osiągnięty. Burmistrz powiedział, że pieniądze przekazane zostaną organizacjom niosącym pomoc uchodźcom z Ukrainy – World Central Kitchen i Caritas Polska.

Burmistrz podkreślił jak ważny dla niego jest występ zespołu Green Secret – niedawno wrócił on z Polski, gdzie jako wolontariusz brał udział w niesieniu pomocy dla uchodźców.

Wywiad z zespołem oraz burmistrzem miasta już wkrótce w Radio RAMPA. Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia pełnego występu Green Secret:


Rampa TV
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.
Rampa TV
Rampa TVhttp://www.RampaTV.com
Telewizja na żądanie - oglądaj na stronie www.RAMPATV.com, a także dodaj kanał RAMPA TV na RokuTV i Amazon Fire.

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts