spot_img
Wednesday, March 29, 2023
HomeRampa WiadomościMetropolia NowojorskaBill de Blasio został profesorem New York University

Bill de Blasio został profesorem New York University

-

Były Burmistrz Nowego Jorku Bill de Blasio został wybrany profesorem wizytującym (Visiting Fellow) Nowojorskiego Uniwersytetu (NYU). W styczniu wygłosi oficjalne wykłady, nawiąże bezpośredni kontakt ze studentami, wykładowcami i absolwentami, a wiosną poprowadzi kurs dla absolwentów.

Sherry Glied, dziekan NYU Wagner, ogłosiła w poniedziałek 17 października roczną nominację na profesora Billa de Blasio i powiedziała: „Obecność Billa de Blasio oferuje studentom, wykładowcom i absolwentom niezrównaną możliwość uczenia się od kogoś z ogromnym doświadczeniem i wieloma ciężko wywalczonymi sukcesami na arenie politycznej oraz w tworzeniu polityki i zarządzaniu. Bardzo się cieszę, że mogę go powitać jako Marnold Visiting Fellow na NYU Wagner na nadchodzący rok”.

De Blasio skomentował: „Kiedy ukończyłem NYU w latach 80-tych, nigdy nie marzyłem o ścieżce, która zaprowadzi mnie do ratusza, a następnie z powrotem do mojej macierzystej uczelni. Teraz mogę pomagać innym rozwijać ich marzenia. Jestem naprawdę podekscytowany współpracą z kolejnymi przywódcami Nowego Jorku i narodu, którzy otrzymują doskonałe przygotowanie do służby publicznej w Szkole Wagnera. Moim zadaniem jest zachęcanie i wspieranie tej niezwykłej grupy studentów.”

Zdjęcie: NYU Website

Teresa

Teresa

Teresa

Latest posts by Teresa (see all)

Related articles

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
3,756FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
spot_img

Latest posts