“Mam tyle marzeń, że na kartce się nie mieści” – Kaeyra w Radio RAMPA

Kaeyra w Radio RAMPA!

21-letnia wokalistka, bierze udział w aktualnej edycji programu American Idol i udzieliła wywiadu Radio RAMPA – rozmawiamy o jej występie, który emitowany będzie w telewizji w niedzielę, 9 kwietnia. Wokalistka opowiada o kulisach nagrań, a także o tym, jak dała radę kilka miesięcy utrzymać w tajemnicy fakt, że przeszła w kolejnych etapach Idola. 

Jurorami w programie są Luke Bryan, Katy Perry i Lionel Richie – Kaeyra opowiada o tym dlaczego specjalne miejsce w jej sercu odgrywa Richie, a także, mówi jak wygląda praca z nim przy tworzeniu programu. Tłumaczy co stoi za jej decyzją dotyczącą doboru piosenek.

Kilka lat temu, mając zaledwie 15 lat, Kaeyra wzięła udział w innym programie – “America’s Got Talent” – po otrzymaniu czterech YES od jurorów, zniknęła jednak z show – w Radio RAMPA tłumaczy co się wtedy wydarzyło i na jakiej podstawie podjęła decyzję o tym, żeby nie kontynuować udziału w tym programie. 

Artystka opowiada o swoich relacjach z uczestnikami Idola. Mówi o tym jakie znaczenie ma dla niej polskie pochodzenie, oraz wsparcie Polonii. 

Odpowiada również na pytanie o to, jaki komplement, który do tej pory usłyszała, jest dla niej najważniejszy. 

Karolina Baran – bo tak brzmi jej imię i nazwisko – jest córką polskich imigrantów z Chicago. Od kilku lat mieszka w Los Angeles, gdzie ukończyła Musicians Institute College w Hollywood. Śpiew towarzyszy jej od dziecka – wzrastała – dosłownie – w szkole muzycznej, którą prowadziła jej mama. Gra na kilku instrumentach oraz komponuje swoją muzykę. Jej wykony na YouTube mają miliony wyświetleń, występowała na scenach znanych w Polsce i USA, m.in. podczas festiwalu Lollapalloza.

Karolina ma od lat wielkie wsparcie Polonii z rodzinnego miasta Chicago, ale teraz – kibicuje jej Polonia w całych Stanach Zjednoczonych. 

Monika Adamski

Monika Adamski

Editor in Chief at Radio RAMPA
Redaktor Naczelna i współzałożycielka Radio RAMPA. Absolwentka City University of New York, gdzie ukończyła kierunki Media i Dziennikarstwo oraz Politologia. 10 lat doświadczenia w zawodzie. Przeprowadziła wywiady m.in. z Prezydentem Polski, członkami kongresu amerykańskiego, amerykańskimi politykami lokalnymi, ambasadorami, a także największymi gwiazdami polskiej estrady.
Monika Adamski